Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
Daha fazla bilgi daha iyi iletişimi kolaylaştırır.
Başarıyla gönderildi!
Sizi yakında arayacağız!
Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | WANSHIDA |
| Sertifika: | CE, ISO9001 |
| Model numarası: | Y83Q-4000B |
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Denize Uygun Ambalaj |
| Teslim süresi: | 35 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
| Yetenek temini: | 10 takım/ay |
| Model numarası: | Y83Q-4000B | Ürün adı: | Metal baler kesici |
|---|---|---|---|
| Kesme Kuvveti: | 4000KN | Sol silindir (KN): | 1600 |
| Sağ silindir (KN): | 1600 | Kompres odasının boyutu (U*G*Y) (mm): | 3000*1200*680 |
| Balya boyutu (w*h) (mm): | 460*(300-460) | Balya uzunluğu (mm): | 300-600 |
| Kesme hızı (kez/dakika): | 2-3 | Güç (kW): | 95 |
| Vurgulamak: | 400 Ton Hidrolik Balya Makinesi,Hidrolik Balya Makinesi 2000mm,2000mm Kesme Balya Makinesi |
||
400 Ton Otomatik Kesme Baler Genişliği 2000mm Hidrolik Baling Makinesi
Çöp Kırpma Baler Basıncı (Y83Q-4000B), hurda metalinin verimli işlenmesi için tasarlanmış yüksek performanslı bir makinedir.Bu hidrolik kesme baler makinesi üretkenliği önemli ölçüde arttırır ve metal geri dönüşüm operasyonlarında işgücü maliyetlerini azaltır.
Güçlü bir 4000 kN kesme gücü ve otomatik PLC kontrolü ile bu hurda metal baler kesici, istikrarlı çalışma, yüksek çıkış ve tutarlı bal yoğunluğu sağlar.
Bu makine yaygın olarak kullanılır:
Çelik hurda, alüminyum, bakır ve karışık metal atıkları gibi malzemeleri işlemek için uygundur.
| Ürün | Parametreler |
|---|---|
| Kesme Gücü | 4000 kN |
| Sol Silindir | 1600 kN |
| Sağ Silindir | 1600 kN |
| Oda Boyutu (L×W×H) | 3000 × 1200 × 680 mm |
| Bale Boyutu (W × H) | 460 × (300?? 460) mm |
| Bale Uzunluğu | 300~600 mm |
| Kesme Hızı | 2 ¢ 3 kez/dakika |
| Güç | 95 kW |
| Operasyon | PLC Otomatik |
S1: Bu makine hangi malzemeleri işleyebilir?
Cevap: Çelik, alüminyum, bakır ve karışık metal hurdalarını taşıyabilir.
S2: Makine tamamen otomatik mi?
C: Evet, verimli çalışma için PLC otomatik kontrolü benimsiyor.
S3: Bale boyutu özelleştirilebilir mi?
A: Evet, özelleştirme gereksinimlerinize göre mevcuttur.
![]()