Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
Daha fazla bilgi daha iyi iletişimi kolaylaştırır.
Başarıyla gönderildi!
Sizi yakında arayacağız!
Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | WANSHIDA Vertical Baler Machine |
| Sertifika: | CE, ISO9001 |
| Model numarası: | Y82-25 |
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
| Fiyat: | Contact us |
| Ambalaj bilgileri: | Deniz kadile ambalajı |
| Teslim süresi: | 25 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
| Yetenek temini: | 30 Takım/Ay |
| Model numarası: | Y82-25 | Motor gücü: | OEM / DOM |
|---|---|---|---|
| Yeterlik: | Saatte 6-8 balon | Balya Boyutu: | 1080x700x(-800)mm |
| Balya ağırlığı: | 60-120kgs | Döngü süresi: | 30 saniye. |
| Boyutlar: | 1350x900x3100mm | Sertifika :: | CE, ISO9001 ve ISO14000 |
| Vurgulamak: | 21 MPa Endüstriyel Balya Makinesi,Endüstriyel Balya Makinesi 25 Ton,21 MPa Ağır Hizmet Dikey Balya Makinesi |
||
Y82-25 dikey baler, kullanılan giyim, plastik film ve tekstil atıkları gibi hafif malzemeleri işlemek için tasarlanmış kompakt ve verimli bir hurda baler makinesidir.
25 ton baskı gücü ve istikrarlı bir hidrolik sistemi olan bu dikey atık balonu, düşük enerji tüketimini korurken tutarlı bir balon kalitesi sunar.
Güvenilir ve uygun maliyetli bir çözüm arayan geri dönüşüm işletmeleri için ideal bir seçimdir.
Giyim ve plastik geri dönüşüm işlemlerinde, gevşek malzemeler genellikle birkaç sorun yaratır:
Uygun sıkıştırma ekipmanları olmadan, bu sorunlar karlılığı önemli ölçüde etkileyebilir.
25 tonluk hidrolik balonlama makinesi şu yollarla pratik bir çözüm sunar:
Bu, küçük ve orta ölçekli geri dönüşüm operasyonları için güvenilir bir seçim haline getirir.
| Ürün | Parametreler |
|---|---|
| Model | Y82-25 |
| Basın Gücü | 25 Ton |
| Bale Ağırlığı | 60-120 kg |
| Bale Boyutu | 1080 × 700 × (≤800) mm |
| Verimlilik | Saatte 6'8 bal |
| Döngü Zamanı | 31 s |
| Motor Gücü | 7.5 kW |
| Makine Boyutu | 1350 × 900 × 3100 mm |
| Ağırlık | 2000 kg |
Bu dikey baler makinesi yaygın olarak kullanılır:
Özellikle hafif ve yumuşak malzemeler için uygundur.
Makine, dikey oda içinde malzemeleri sıkıştırmak için hidrolik basınç kullanır.
Malzeme gerekli yoğunluğa ulaştığında, elle veya yumuşak bir iple bağlanır ve kompakt bir bale olarak boşaltılır.
Bu işlem tutarlı balon boyutunu ve kolay kullanımı sağlar.
Dikey bir balonlama makinesi seçerken, şunları düşünün:
25 tonluk model, kontrollü yatırımla orta kapasite gerektiren operasyonlar için uygundur.
S1: Bu makine hangi malzemeleri işleyebilir?
A: Giysi, tekstil atıkları, plastik film ve diğer hafif malzemeler.
S2: Tipik bale ağırlığı nedir?
A: Malzemeye bağlı olarak yaklaşık 60-120 kg.
S3: Makine kullanımı kolay mı?
C: Evet, basit ve istikrarlı bir işletim için tasarlanmıştır.
S4: Bale boyutu özelleştirilebilir mi?
A: Evet, özelleştirme mevcuttur.![]()