Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
Daha fazla bilgi daha iyi iletişimi kolaylaştırır.
Başarıyla gönderildi!
Sizi yakında arayacağız!
Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | WANSHIDA |
| Sertifika: | CE and ISO9001 |
| Model numarası: | Y82-25 |
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Denize Uygun Ambalaj |
| Teslim süresi: | 30 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 10 takım/ay |
| İsim: | Davul kırıcı | Modeli: | Y82-25 |
|---|---|---|---|
| Max.push kuvveti: | 250KN | Felç: | 1000 mm |
| Sıkıştırılmış kutu boyutu (UxG x Y): | 790x790x1060 mm | Ballı blok boyutu (h): | Min. 60 mm |
| Hidrolik sistem basıncı: | 21 MPa | Elektromotor: | Y160M -4 |
| Güç: | 11 kW | Genel Boyut (LXW XH): | 1150x1500x2950mm |
| Vurgulamak: | 250kN basınç kuvveti ile hidrolik davul kırıcı,1000 mm vuruşlu davul kırıcı,200L varil kırıcı hidrolik baskı |
||
Y82-25 Varil Ezici, 200L çelik varilleri sıkıştırmak için tasarlanmış kompakt ama güçlü bir hidrolik makinedir. Özellikle petrol varilleri, kimyasal kaplar ve metal fıçıların işlendiği tesislerde endüstriyel atık geri dönüşümünde yaygın olarak kullanılır.
Maksimum 250kN pres kuvveti ile bu varil ezici, varil yüksekliğini 60 mm'ye kadar düşürebilir, bu da depolama alanını ve nakliye maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Birçok geri dönüşüm tesisinde, operatörler genellikle geniş alanları kaplayan hacimli varillerle mücadele eder - bu makine pratik ve verimli bir çözüm sunar.
Kararlı hidrolik sistemi ve sağlam yapısı, sürekli çalışma koşullarında bile güvenilir çalışma sağlar.
| Ürün | Parametre |
|---|---|
| Model | Y82-25 |
| Maksimum İtme Kuvveti | 250 kN |
| Strok | 1000 mm |
| Kabin Boyutu | 790×790×1060 mm |
| Son Yükseklik | Min. 60 mm |
| Hidrolik Basınç | 21 MPa |
| Motor | Y160M-4 |
| Güç | 11 kW |
| Genel Boyut | 1150×1500×2950 mm |
| Ağırlık | 1800 kg |
S: Bu makine ne tür varilleri işleyebilir?
C: Ağırlıklı olarak petrol ve kimyasal variller dahil 200L çelik variller.
S: Sürekli çalışabilir mi?
C: Evet, hidrolik sistem kararlı sürekli çalışma için tasarlanmıştır.
S: Özelleştirme mevcut mu?
C: Evet, gereksinimlerinize göre özellikleri ayarlayabiliriz.