Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
Daha fazla bilgi daha iyi iletişimi kolaylaştırır.
Başarıyla gönderildi!
Sizi yakında arayacağız!
Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | WANSHIDA |
| Sertifika: | CE and ISO9001 |
| Model numarası: | Y83/T-160 |
| Min sipariş miktarı: | 1 TAKIM |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Denize Uygun Ambalaj |
| Teslim süresi: | 30 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 10 takım/ay |
| İsim: | metal balya makinesi | Modeli: | Y83/T-160 |
|---|---|---|---|
| Nominal Kuvvet (kN): | 1600 | Kompres odasının boyutu (U*G*Y) (mm): | 1600*1000*800 |
| Balya boyutu (U*G*Y)(mm): | 400*400 | Balya yoğunluğu (kg/m3 ): | >1800 |
| Kapasite (kg/saat): | 2000-3000 | Tek çevrim süresi/zamanları: | <80 |
| Güç (kW): | 22 | balya boşaltma: | İtme |
| Vurgulamak: | Hidrolik metal hurdası baler 1600 KN,Çelik hurdaya geri dönüşüm balonu 400×400 mm,Garanti ile endüstriyel baling presleri |
||
Hidrolik Atık Metal Baling Baskı, çelik, alüminyum, bakır ve karışık hafif atık gibi çeşitli metal atıklarının verimli sıkıştırılması için tasarlanmıştır.Bu hurda metal balonu geri dönüşüm bahçelerinde yaygın olarak kullanılır, metal işleme tesisleri ve atık yönetimi tesisleri.
1600 kN'lik nominal bir kuvvetle, bu makine gevşek hurdaları yoğun balonlara sıkıştırarak nakliye maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir ve fırın şarj verimliliğini artırabilir.400 × 400 mm'lik kompakt balon boyutu kolay bir şekilde kullanımı ve istiflenmesini sağlar.
Bu hidrolik hurda metal baling pres, istikrarlı ve güvenilir performansı korurken operasyonel verimliliği artırmak isteyen müşteriler için ideal bir çözümdür.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | Y83/T-160 |
| İsimsel güç | 1600 kN |
| Sıkıştırma odasının boyutu | 1600×1000×800 mm |
| Bale Boyutu | 400×400 mm |
| Bale yoğunluğu | >1800 kg/m3 |
| Kapasite | 2000~3000 kg/saat |
| Döngü Zamanı | < 80 s |
| Güç | 22 kW |
| Bale Sertifikası | Çıkartma |
| Operasyon | PLC Yarım otomatik |
S1: Bu hurda metal balonu hangi malzemeleri taşıyabilir?
A: Çelik hurdaya, alüminyum hurdaya, bakıra ve karışık hafif metallere işleyebilir.
S2: Ortalama bale ağırlığı nedir?
A: Malzeme yoğunluğuna bağlı olarak, tipik olarak bale başına 80-150 kg.
S3: Makine kullanımı kolay mı?
C: Evet, yarı otomatik PLC sistemi işleyişi basitleştirir ve güvenliği artırır.
S4: Makine özelleştirilebilir mi?
A: Evet, oda boyutu, güç ve kontrol sistemi gereksinimlere göre özelleştirilebilir.