Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
Daha fazla bilgi daha iyi iletişimi kolaylaştırır.
Başarıyla gönderildi!
Sizi yakında arayacağız!
Mesaj bırakın
Sizi yakında arayacağız!
Mesajınız 20-3.000 karakter arasında olmalıdır!
Lütfen emailinizi kontrol edin!
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | WANSHIDA |
| Sertifika: | CE and ISO9001 |
| Model numarası: | Y83Q-4000C |
| Min sipariş miktarı: | 1 Takım |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Denize Uygun Ambalaj |
| Teslim süresi: | 40 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 10 takım/ay |
| İsim: | Metal baler kesici | Modeli: | Y83Q-4000C |
|---|---|---|---|
| Kesme kuvveti (kN): | 4000 | Sol silindir (KN): | 3200 |
| Sağ silindir (KN): | 3200 | Kompres odasının boyutu (U*G*Y) (mm): | 5000*1350*680 |
| Balya uzunluğu (mm): | 300-700 | Kesme hızı (kez/dakika): | 2-3 |
| Güç (kW): | 74 |
4000 kN kesme gücü olan hurda tesisi için Metal Baler Kesme
ve Otomatik PLC İşletim Sistemi
Hidrolik metal baler kesici, bir makineye sıkıştırma ve kesme işlevlerini birleştirerek ağır hurda malzemelerini işlemek için tasarlanmıştır.Bu hurda metal baler kesicisi çelik fabrikalarında yaygın olarak kullanılır, geri dönüşüm tesisleri ve yüksek verimlilik ve alan tasarrufu çözümleri gereken metal işleme tesisleri.
4000 kN (400 ton) güçlü bir kesim gücü ile makine, çelik levhalar, profiller ve yapısal malzemeler gibi hacimsiz ve düzensiz hurdaları işleyebilir.5000 × 1350 × 680 mm'lik sıkıştırma odası büyük hacimli beslemeyi sağlar., verimliliği artırmak ve manuel işleme azaltmak.
Bu metal baler kesme makinesi, nakliye ve işgücü maliyetlerini azaltırken işleme verimliliğini artırmak isteyen müşteriler için ideal bir çözümdür.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | Y83Q-4000C |
| Kesme Gücü | 4000 kN |
| Yan Silindir Gücü | 3200 kN ×2 |
| Oda Boyutu | 5000 × 1350 × 680 mm |
| Bale Boyutu | 460 × 460 mm |
| Bale Uzunluğu | 300-700 mm |
| Kesme Hızı | 2 ¢ 3 kez/dakika |
| Güç | 74 kW |
| Operasyon | PLC Otomatik |
S1: Bu baler kesme işlemi hangi malzemeleri işleyebilir?
A: Çelik hurdaya, metal profiller, levhalar ve ağır karışık hurdaya uygundur.
S2: Normal bir balonla karşılaştırıldığında ana avantaj nedir?
A: Kesme ve balonlama, işleme adımlarını azaltma ve verimliliği artırma.
S3: Tipik çıkış boyutu nedir?
A: Bale boyutu ayarlanabilir uzunlukla 460×460 mm.
S4: Özel olabilir mi?
A: Evet, oda boyutu, güç ve kontrol sistemi özelleştirilebilir.